Strona główna » Przyłącza » Przyłącza Optyczne » Przyłącze Światłowodowe LC/UPC-LC/UPC, MM, 50/125, Dupleks (1.0M)
Hity sklepowe
Magiczna Lampa Plazmowa 12V DC 12W

Magiczna Lampa Plazmowa 12V DC 12W

350,00 zł
Magiczna Lampa Plazmowa 12V DC 12W   Opis: Błyskawica porusza się za każdym razem, gdy dotykasz piłki lub włącza dźwięk. Specyfikacje zasilanie: adapter 12 VDC (w zestawie) zużycie energii: 12 W wymiary: 200 x 200 x 280 mm waga: 440 g temperatura…
Przyłącze Monitorowe 1,8 M (VGA wt>VGA wt) Czarne Vitalco

Przyłącze Monitorowe 1,8 M (VGA wt>VGA wt) Czarne Vitalco

100,00 zł
Przyłącze Monitorowe 1,8 M (VGA wt>VGA wt) Czarne Vitalco   Opis: Oferowane przyłącze posiada złącza D-SUB HD15 typu męskiego i żeńskiego i służy do transmisji sygnału VGA (SVGA, XGA, SXGA, WXGA, UXGA) pomiędzy urządzeniem zaopatrzonym w złącze żeńskie…
  • Adaptery
Kontakt
  • Sklep firmowy Nr 3 Vega -Tronik

    00-836 Warszawa, ul. Żelazna 41

    tel. 22 890-20-20
    tel. 22 890-09-97
    fax. 22 890-09-97
    NIP: 118-003-90-90

  • E-mail:sklep3@vega-tronik.pl
  • Telefon(22) 890-20-20
    (22) 890-09-97
  • Gadu Gadu12455206
    28026293
  • Godziny działania sklepuSklep czynny Pn-Pt 10-18; Sob 10-14 . Przyjmowanie zamówień 24h . Realizacja zamówień 10 - 18 Pn -Pt
Cennik
Pobierz cennik HTMLPobierz cennik XLS
Przyłącze Światłowodowe LC/UPC-LC/UPC, MM, 50/125, Dupleks (1.0M)
Nowość

Przyłącze Światłowodowe LC/UPC-LC/UPC, MM, 50/125, Dupleks (1.0M)

Wave Optics

Dostępność: Dostępny

Koszt wysyłki: od 21,00 zł Dostępne formy wysyłki dla oglądanego produktu:Odbiór osobisty - 0,00 zł
Kurier przelew - 21,00 zł
Kurier pobranie - 33,00 zł

Numer katalogowy: #08620

Stan produktu: Nowy

Cena: 80,00 zł

Ilość: szt.
Dodaj do koszyka

dodaj do schowka

  • Opis produktu
  • Recenzje produktu (0)

Przyłącze Światłowodowe LC/UPC-LC/UPC, MM, 50/125, Dupleks (1.0M)

Charakterystyka:

  • Niska tłumienność
  • dobra kompatybilność
  • Wysoka dokładność wymiarów mechanicznych
  • Wysoka niezawodność i stabilność

Zastosowania:

  • Sieci lokalne , w tym FTTH i FTTD
  • Sieci CATV
  • Sieci telekomunikacyjne
  • Sieci przetwarzania danych

Raport z testów:

  • ILA1 : 0.10 dB RLA1 : 35.7 dB
  • ILA2 : 0.16 dB RLA2 : 36.2 dB
  • ILB1 : 0.15 dB RLB1 : 35.4 dB
  • ILB2 : 0.18 dB RLB2 : 38.5 dB

Podstawowe parametry:

  • Tłumienność: ≤0,30dB
  • Straty odbiciowe: ≥30dB
  • Powtarzalność: ≤0.2dB
  • Wytrzymałość na rozciąganie: >10kg
  • Temperatura pracy: -40 ÷ 80°C
  • Średnica włókna: 3 mm
  • Długość przyłącza: 1 metr
  • Pełny kod produktu: LC/UPC-LC/UPC MM OM2 DX 50/125 3.0mm 1M

Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.

Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.

W związku z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 (znanym też jako „RODO”) Informujemy, w jaki sposób przetwarzane są dane osobowe pozostawiane przez Państwa podczas korzystania z naszego sklepu internetowego www.sklep.vega-tronik.eu . Wszystkie informacje na ten temat znajdziesz w naszej Polityce prywatności. Zamykając ten komunikat lub przechodząc do naszego sklepu wyrażasz zgodę na przetwarzanie tych danych, w tym w plikach cookies, przez firmę Vega-Tronik z siedzibą w Warszawie i zaufanych partnerów, w celach rejestracji klienta, realizacji zamówienia oraz marketingowych, włączając ich analizowanie. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać w ustawieniach swojego konta lub kontaktując się z nami na adres e-mail: sklep3@vega-tronik.pl
Nie pokazuj więcej tego komunikatu